Jméno:
Heslo:

Plastová okna a dveře

Prodej a montáž plastových oken a dveří, sklenářské práce

Prodej a montáž plastových oken a dveří, sklenářské práce

Naše firma funguje na trhu již od roku 1996, za tu dobu jsme dosáhli velkého množství spokojených zákazníků, který se k nám vždy znovu a s důvěrou vracejí. Což je pro nás ta nejlepší motivace a chuť do další práce.Z počátku jsme se věnovali malým zakázkám a až postupem času a nabíráním zkušeností jsme dosáhli toho, že jsme začali být vyhledáváni samotnými nám Váženými zákazníky, čehož si vážíme ze všeho nejvíce. Naší prioritou je vždy odvést práci kvalitně aby byl zákazník vždy maximálně spokojen k jeho prospěchu.
Zabýváme se prodejem a montáží plastových oken a dveří zasklíváním balkonů, lodžií a zimních zahrad, Švédským systémem GLASA a bezrámovým systémem Klima. Dále mezi naše priority patří sklenářské práce
Pracujeme pouze z vyzkoušenými a v první řadě kvalitními materiály, které jsou na trhu již několik let. Máme mnohaleté zkušenosti a dobré vztahy s bytovými družstvy a realitními kancelářemi, mezi naše dobré zákazníky patří nejedno bytové společenství vlastníků a firem, které si nás subdodavatelsky najímají na další zakázky. Pěvně věřím tomu, zda se stanete našimi zákazníky, že i Vy budete s naší prací maximálně spokojeni.

Za firmu Jan ŠILHAN

Plastové dveře - často kladené otázky k jejich použití

1) Jaké jsou výhody plastových dveří oproti dřevěným či laminovaným nebo lakovaným?
- Plastové dveře mají tu výhodu, že se nemusí natírat ani lakovat. Dveřní ale i okenní ...
Více informací

Montáž plastových oken a dveří.

Montáž plastových oken a dveří.Montujeme plastová okna a dveře dle přání zákazníka.
Montovaná okna jsou vyráběná z německého pětikomorového systému KBE a kvalitního rakouského kování WINKHAUS. 
Z výběru je několik odstínů a dřevodekorů dle přání zákazníka. 
K oknům dále dodáváme žaluzie horizontálni ale i vertikální (dle vzorníku) s použitím kvalitních a dnes již dobře omyvatelných látek.
Dále nabízíme interierové i venkovní parapety a sítě proti hmyzu.

Záruka na okna v případě montáže naší firmou je 60měsíců.
Výhodou je komplexnost prací včetně zednického začištění a úprav potřebná k osazení nového okna.
Konzultace a cenová nabídka je zcela zdarma.
Doprava zdarma do 100km je u nás samozřejmostí.

Plastové dveře - základní informace

Plastové dveře - základní informacePlastové dveře umíme vchodové jednokřídlé, dvoukřídlé s nad světlíky otevíravé i pevné. Pro panelové domy ze schránkami vč. elektronického domovníka a dveřních zavíračů. Veškeré práce provádíme kompletně což znamená demontáž, montáž, zednické začištění a elektrické připojení el. domovníka odborným pracovníkem. Dveře mohou být vybaveny jednoduchým zámkem nebo naopak profi zabezpečením s přídavnými zámky a více bodovým uzamčením plastových dveří.

IDEAL 8000 CL

IDEAL 8000 CL Systém se stavební hloubkou 85 mm, se středovým těsněním a šestikomorovým profilem. Systém Ideal 8000 představuje nabídku společnosti Eko-Okna, jejíž hlavní důraz je kladen na zvyšování energetických úspor a vysokou neprůzvučnost. To je možné díky zvýšení stavební hloubky profilů u série Ideal 8000 na 85 mm, zvýšení počtu komor v profilech a třem těsněním.

Profil
6-komorový systém o stavební hloubka 85 mm, systém s 3 těsněním,

systém středního těsnění vybavený třemi těsněními,

neviditelné těsnění výrazně zvyšuje estetiku okna,

extrémně trvanlivé a moderní těsnění zajišťuje, že jsou okna těsná a ...
Více informací

IDEAL 5000 (SL, RL)

IDEAL 5000 (SL, RL) Systém s šířkou 70 mm, se středovým těsněním a pětikomorovým profilem. Systém Ideal 5000 tvoří profily, které už dnes splňují požadavky, které budou na okna kladeny v budoucnosti. Spojují v sobě nejmodernější technologii a maximální pohodlí. Robustní konstrukce profilů o šířce 70 mm a velké komory pro ocelovou výztuž zaručují optimální statické parametry a umožňují výrobu oken velkých rozměrů. Pětikomorová konstrukce naopak zajišťuje vysoké tepelně izolační vlastnosti a neprůzvučnost. Jedná se o profily se středovým těsněním, u nichž byla třetím těsněním oddělena tzv. suchá komora, ve které pracuje kování. To má vliv na dlouhou životnost kování.

Profil
5 - komorový profilový systém o šířce 70 mm, systém s 3 těsněním,

...
Více informací

EkoSun 81 2D MAX

EkoSun 81 2D MAX EKO SUN 81 je to profil pro zákazníky ,kteří hledají okna s vyníkajícími vlastnostmi, přičemž musí dbát o přijatelnou cenu. Vyroben je z vysoce kvalitního PVC, díky široke stavební hloubce profil zajišťuje dobré tepelné vlastnosti. Velké komory umožňují použití výztuže zlepšující stabilitu profilu. Doporučuje se pro zákazníky hledající hezký design

Profil
6-komorový profil o stavební hloubka 81 mm,

systém s 2 těsněním,

možnost použití trojitého skla o šířce 36 mm,

Skla
standardní jednokomorové zasklení se součinitelem ...
Více informací

BluEvolution 92 (SL, RL)

BluEvolution 92 (SL, RL)

Elegance a komfort ve dvou variantách, zaoblené nebo ploché, nejen vdechnou místnosti moderní vzhled, ale také omezí spotřebu energií. Profily třídy RAL-A se díky své šířce (92 mm) vyznačují dobrou tepelnou izolací a vysokou energetickou efektivitou. Nízké složení rámových profilů umožňuje lepší osvětlení místností.

Profil
Dokonalé spojení inovativní techniky a konvenční technologie.

Profily třídy RAL-A, díky své šířce (92 mm) se vyznačují dobrou tepelnou izolací a vysokou energetickou efektivitou. Nízké složení rámových profilů umožňuje lepší osvětlení místností. Dvě verze křídel: pololícované a rovné. 6komorový systém, 3 těsnění, ...
Více informací

Naturo 92 mm

Naturo 92 mm Energetická úspornost představuje v dnešním stavebnictví základ, a proto také roste význam oken se zvýšenými tepelnými parametry, které umožňují ušetřit provozní náklady bytu nebo domu. Proto se v naší nabídce objevilo okno Naturo 92 mm, jeho významně rozšířený profil umožňuje použít ještě teplejší trojsklo se součinitelem U = 0,5 W/m2K, což představuje nejlepší tepelně izolační vlastnosti na trhu.

rám lepený ze 4 vrstev dřeva se šířkou 92 mm, který tvoří velmi stabilní a odolnou konstrukci a současně zvyšuje tepelné parametry okna,
trojsklo se součinitelem prostupu tepla U = 0,5 W/m2K zaručuje nejlepší tepelně izolační vlastnosti na trhu,
možnost spojení tepelně izolační funkce skla s jinými vlastnostmi, např. s odolností pro vloupání, neprůzvučností nebo možnosti použití ve velkých otvorech,
„teplý rámeček“ v barvě podle výrobku, který snižuje tepelné ...
Více informací

Naturo 78 mm

Naturo 78 mm Dřevěná okna Naturo 78 s konstrukcí se zvýšeným průřezem (78 mm) umožňují dosáhnout významně lepšího součinitele prostupu tepla oknem. Použití speciálního trojskla navíc ovlivňuje zvýšení součinitele U okna. Použitím tohoto typu oken ve stavebnictví lze dosáhnout významného snížení nákladů na vytápění.

rám lepený ze 4 vrstev dřeva se šířkou 78 mm významně zvyšuje stabilitu konstrukce,
významně vyšší tepelná izolace díky použití trojskla se součinitelem prostupu tepla U = 0,7 W/m2K,
dvojité těsnění zlepšující těsnost křídla,
kování se zvýšenou nosností. ...
Více informací

Dveře dřevěné vchodové

Dveře dřevěné vchodové Dřevěné dveře vyrobené z vrstveného lepeného dřeva splňují požadavky na odolnost a estetický vzhled. Bezpečnost, která je tak důležitá u vchodových dveří, zajišťují lištové zámky se dvěma vložkami a regulačními háky. Závěsy BAKA umožňují plynulou regulaci ve dvou rovinách a vysokou nosnost. Dveře odolávají vloupání díky bezpečnostním protiplechům namontovaným v blízkosti závěsů. ...
Více informací

Plastové vchodové dveře

Plastové vchodové dveře

Plastové vchodové dveře - bohatá barevná paleta profilů, prakticky neomezené konstrukční možnosti, možnost výběru různých výplní vedou k tomu, že můžete podle vašeho vkusu a záměru dotvořit vytoužený vzhled vašeho domu. Současně dbáme na vaše pohodlí a vyrábíme dveře s vysokým stupněm bezpečnosti a ochrany proti hluku a nepříznivým povětrnostním podmínkám. Vícekomorová konstrukce se stavební hloubkou 70 mm a dveřní práh s tepelně izolační vložkou přispívají k velmi dobrým tepelně izolačním vlastnostem našich dveří. Velké výztužné komory umožňují použít výztuž, která zaručuje odpovídající statické a odolnostní parametry. Nízký dveřní práh zajišťuje pohodlné vcházení a vycházení. Navrhujeme také dveře s bezprahovým systémem.

Vchodové dveře z naší nabídky lze otevírat ...
Více informací

Adaptační žaluzie

Adaptační žaluzie Skupina adaptačních hliníkových rolet, kterou tvoří systémy SK, SKO, SKP a SKO – P, je určena zejména pro stávající budovy. V každém z těchto systémů se roleta navíjí do hliníkové kazety, která je umístěna na stěně nebo rámu. Kazeta pak tvoří dekorační prvek, který ladí se vzhledem budovy. V tomto systému nabízíme na výběr 3 druhy kazet: kazety v systému SK45, půlkulaté v systému SKP a zaoblené v systému SKO - P.

snížení nákladů na vytápění v zimě,
ochrana interiéru proti nadměrnému přehřívání,
vynikající dekorační prvek budovy,
možnost použití v každém objektu.
dostupnost barev závisí na typu profilu. ...
Více informací

Podomítkové žaluzie

Podomítkové žaluzie Rolety podomítkového systému jsou určeny pro novostavby i stávající domy. Rolety v systému SP a SP-E se zabudovávají do fasády budovy a představují její nedílnou součást. Ostatní prvky – revizní poklop a vodicí lišty mohou být barevně přizpůsobeny barvě oken.

V podomítkovém systému nabízíme také verzi se sítí proti hmyzu, která během teplých dní umožňuje uživateli účinnou ochranu proti hmyzu při zachování přísunu světla a čerstvého vzduchu zvenčí.

snížení nákladů na vytápění v zimě,
ochrana interiéru proti nadměrnému přehřívání,
vynikající dekorační prvek budovy,
možnost použití v každém objektu.
dostupnost barev závisí na typu profilu. ...
Více informací

Z naší nabídky

Nechte si zasklít Vaši terasu

obrázek
Konzultace a cenová nabídka je zcela zdarma.
Doprava zdarma do 100km je u nás samozřejmostí.

Skleněné obklady kuchyní

obrázek
Skleněné obklady kuchyní v různých barvách skla.
Jan Šilhan
Tel.: 607 578 666
www.sklenarstvi-zatec.cz
sklenarstvizatec@email.cz
Sklenářství Žatec, plastová okna a dveře, zasklívání balkonů, teras a lodžií
.
Facebook Jan Šilhan

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign

TOPlist