PLASTOVÁ PVC OKNA A DVEŘE


Plastové PVC dveře - základní informace

Plastové PVC dveře umíme vchodové jednokřídlédvoukřídlé s nad světlíky otevíravé i pevné. Pro panelové domy ze schránkami vč. elektronického domovníka a dveřních zavíračů. Veškeré práce provádíme kompletně což znamená demontáž, montáž, zednické začištění a elektrické připojení el. domovníka odborným pracovníkem. Dveře mohou být vybaveny jednoduchým zámkem nebo naopak profi zabezpečením s přídavnými zámky a více bodovým uzamčením plastových PVC dveří.

Často kladené otázky k jejich použití:

1) Jaké jsou výhody plastových PVC dveří oproti dřevěným či laminovaným nebo lakovaným?
Plastové PVC dveře mají tu výhodu, že se nemusí natírat ani lakovat. Dveřní ale i okenní profily KBE, které montujeme, mají speciální UV ochranu proti vlivům slunce. Co se údržby týče, stačí jednou za rok prostříknout kování v jarním období, kdy v teplých měsících olej lépe vzlíná. 

2) Jsou PVC dveře které nabízíte vhodné jako interierové a jako vchodové? Nebo se jedná jen o vstupní dveře na balkon/lodžii?
Plastové PVC dveře se mohou použít jako hlavní nebo vedlejší vchod, ale samozřejmě ,že se mohou použít i v interieru ale spíše jako dělící dveře nebo přídavné - například za zápražím.

3) Jsou plastová PVC okna a dveře vhodná i na jižní stranu kde je slunce? Nezkroutí se časem? 
- Plastové PVC dveře jsou vhodné opravdu na kteroukoliv světovou stranu. Jak víme, bíla barva slunce až tak nepřitahuje a co se týče barevných provedení tmavých dřevodekorů mají profily KBE oproti bílému profilu KBE silnější stěnu a samozřejmě UV filtr, čímž je životnost Profilu KBE ještě více prodloužena. Ne každý výrobce má profily s UV ochranou. To není možno posoudit když je okno nové, ale dá se posoudit již za dva tři roky. Okna či plastové dveře bez UV filtru začnou ztrácet lesk, šednou a ztrácejí svou barevnost.


Plastové PVC vchodové dveře

Plastové PVC vchodové dveře - bohatá barevná paleta profilů, prakticky neomezené konstrukční možnosti, možnost výběru různých výplní vedou k tomu, že můžete podle vašeho vkusu a záměru dotvořit vytoužený vzhled vašeho domu. Současně dbáme na vaše pohodlí a vyrábíme dveře s vysokým stupněm bezpečnosti a ochrany proti hluku a nepříznivým povětrnostním podmínkám. Vícekomorová konstrukce se stavební hloubkou 70 mm a dveřní práh s tepelně izolační vložkou přispívají k velmi dobrým tepelně izolačním vlastnostem našich dveří. Velké výztužné komory umožňují použít výztuž, která zaručuje odpovídající statické a odolnostní parametry. Nízký dveřní práh zajišťuje pohodlné vcházení a vycházení. Navrhujeme také dveře s bezprahovým systémem.

Vchodové dveře z naší nabídky lze otevírat dovnitř nebo ven.

Ve verzi A má dveřní křídlo výšku 120 mm. Používáme v nich výztuže uzavřené do zárubně i do křídla. Způsob otevírání: klika/klika, klika/madlo, madlo/madlo.

Ve verzi B má dveřní křídlo výšku 105 mm. Tato verze používá otevřenou výztuž. Způsob otvírání: klika/klika.


Pokud máte další otázky, neváhejte se nám ozvat e-mailem nebo pomocí kontaktního formuláře.

Zasklení terasy rodinného domu

Nechte si zasklít terasu posuvným rámovým systémem GLASA. Používáme také i bezrámový, otočný posuvný systém KLIMA. 

Zasklívání lodžií a balkonů

Stejně tak jako dodatečné zasklení balkonů, i zasklení lodžie zvyšuje komfort bydlení a přináší úsporu výdajů za topení. 

Bezrámový systém Klima

Zasklení lodžií bezrámovým systémem Klima a rámovým systémem GLASA, vyzdívky, dlažby a sušáky prádla.

máte zájem o naše služby?

 

  • Máme dlouholeté zkušenosti v oboru a spousty spokojených zákazníků.

  • Disponujeme širokou škálou materiálů, se kterými pracujeme.

  • Zajistíme Vám také materiály dle Vašich přání, které zrovna nemáme skladem.​​

  • Profesionálně vymyslíme a vyrobíme vše k Vaší plné spokojenosti.

  • Vypracujeme Vám cenovou kalkulaci dle zadání.